>

پرسش و پاسخ

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی ، لطفا سوالات خود را از طریق کادر پرسش زیر برای من ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.


با عرض سلام و ادب و احترام خدمت استاد بزرگوارم جناب دکتر ذاکری جناب دکتر بی زحمت فایل کتاب مدیریت دانش تالیف شما رو میخواستیم تو سایت های مداخلی موجودی نداره. یه دنیا ممنونم از شما؟؟ 2. جولای 2021

سلام. کتاب توسط انتشارات اشراقی به چاپ رسیده و در بازار کتاب موجود است. با توجه به حقوق مالکیت کتاب طبیعی است فایل آن در اینترنت موجود نباشد.


با سلام و ادب برای چاپ مقاله ام در مجلات داخلی خیلی مشکل دارم هم رد میشه چیکار کنم 5. نوامبر 2020

سلام. متاسفانه الزام دانشجویان دکتری به چاپ مقاله مستخرج از رساله شان در مجلات دارای رتبه وزارتی در کنار فرایندهای ناکارآمد و ناسالم درونی این مجلات موجب بروز چنین مشکلاتی شده است. ولی به طور کلی پیشنهاد میکنم بیشتربه سراغ مجلات مستقل(که صاحب امتیازشان موسسات علمی و پژوهشی خصوصی هستند)، مجلات متعلق به نهادهای پژوهشی دولتی و نظامی و مجلاتی از این دست بروید چون امکان و سرعت بررسی و پذیرش مقاله در آنها بیشتر است. مجلات متعلق به دانشگاه های بزرگ دولتی معمولا گزینه های خوبی برای ارسال مقاله بدون ارتباط و آشنایی با ارکان آن نیستند. اگر خواستید اطلاعات دقیق تر را از طریق ایمیل اعلام بفرمایید تا در صورت امکان راهنمایی دقیق تر بکنم.


با سلام و وقت بخیر ، استاد گرامی پایان نامه من در مورد اثربخشی بازتوانی شناختی روی حافظه فعال دانش آموزان دارای اختلال یادگیری هستش و ابزارهایی که در پایان نامه استفاده کردم آزمون های مربوط به حافظه فعال و آزمون ایران کی مت هستش اما چند روزپیش وقتی برای مجوز و معرفی نامه رفتم آموزش و پرورش مسئوول واحد پژوهش گفتش پرسشنامه داره پایان نامه ات گفتم نه ابزارم آزمون های رایانه ای هستش گفتش مگه میشه همچین چیزی ،لطفا راهنماییم کنین ؟؟ 17. سپتامبر 2020

سلام. با این آزمون هایی که نام بردید زیاد آشنایی ندارم ولی احتمالا ابزارهای شبه پرسشنامه ای هستند که شما در بستر آنلاین اجرا و توزیع می کنید به جای اینکه پرینت بگیرید و پخش و جمع آوری کنید.


با سلام ،استاد برای نوشتن منابع میتونیم بخش هایی رو که از منابع و مقالات فارسی برداشت کردم رو به عنوان منبع فارسی و مقاله انگلیسی که اون مقاله فارسی به عنوان منبعش از اون استفاده کرده رو به عنوان منبع خارجی پروپوزالم بنویسم؟ 16. آگوست 2020

سلام. این به لحاظ اخلاق پژوهش کار صحیحی نیست اگرچه برخی از دانشجویان برای افزایش منابع لاتینشان این کار را می کنند. شما باید دقیقا به منبعی که مطالعه و استفاده کرده اید ارجاع دهید. اگر در منبع خودتان دیدید که به منبع مفیدی ارجاع داده می توانید در بخشی به عنوان کتابشناسی به آن اشاره کنید. در ارجاع درون متنی هم این موارد را چنین می نویسند: (احمدی،۱۳۹۵ به نقل از نوناکا و تاکوچی)


سلام استاد ،تعریف مفهومی و عملیاتی رو در پروپوزال باید چه جوری بنویسیم منظورم اینه که از چه منبعی باید استفاده کنیم ؟؟ 16. آگوست 2020

سلام. تعریف مفهومی معمولا حالت نظری دارد و به روشن شدن مفهوم در ذهن خواننده کمک می کند بنابراین بهتر است از کتب یا مقالات معتبر استخراج و منتقل شود. تعریف عملیاتی به این می پردازد که شما چگونه می خواهید متغیر موردنظر را اندازه گیری کنید. لذا اگر ابزاری برای اندازه گیری آن دارید از زیرمولفه ها و سنجه های آن ابزار استفاده کنید. به بیان دیگر در تعریف عملیاتی مشخصا اعلام می کنید که یک سازه یا متغیر را با چه ابعاد یا مولفه هایی و احتمالا با چه ابزاری مورد سنجش قرار می دهید.


Page 1 of 5 1 2 3 4 5