درباره من

من محمد ذاکری فرزند احمد و زاده ی تهران هستم فارغ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شاهرود و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و دکتری مدیریت دولتی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران ….
از بهمن ماه ۱۳۸۹ در دانشگاه های علمی کاربردی تهران و از بهمن ۱۳۹۰ در دوره های کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای فیروزکوه، علوم و تحقیقات تهران و تهران شمال مشغول به تدریس بوده ام؛ از مهرماه ۱۳۹۴ تا بهمن ماه ۱۳۹۶ به عنوان عضو هیئت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری همکاری کرده ام و از مرداد ۱۳۹۷ در مرکز مطالعات نظام ها و فناوری های مدیریتی سازمان اداری و استخدامی کشور مشغول به کار شده ام.

در دانشگاه دروس مختلف رشته های مدیریت و گرایش های مدیریت دولتی از جمله مدیریت منابع انسانی، نظریه های عمومی مدیریت، اداره امور عمومی در اسلامی، مدیریت تطبیقی و مدیریت توسعه جهانی، روش تحقیق و … را در مقطع کارشناسی ارشد و دروس نظریه های مدیریت پیشرفته، روش تحقیق پیشرفته، اسلام و مدیریت و نظریه های پیشرفته ارتباطات سازمانی را در مقطع دکتری تدریس کرده ام. همچنین در راهنمایی و مشاوره و داوری چندین پایان نامه کارشناسی ارشد و داوری چند رساله دکتری نیز با واحدهای مذکور همکاری داشته ام.

در حوزه آموزش های حرفه ای و حین خدمت از سال ۱۳۸۸ چندین دوره آموزشی در مباحث مختلف مدیریت در سازمان های دولتی و خصوصی همچون شهرداری تهران، سازمان اداری و استخدامی کشور، مرکز آموزش مدیریت دولتی، سازمان اوقاف و امور خیریه، پتروشیمی خارگ، شرکت توزیع برق و شرکت آبفای استان قزوین، صنایع دفاعی و… برگزار نموده ام که عمدتا در حوزه مدیریت دانش، مهارت های مدیریت و ارتباطات سازمانی بوده است.
در سال های اخیر ۸ عنوان کتاب به صورت مشترک از من و همکارانم در حوزه مدیریت به چاپ رسیده است . ضمن آنکه از سال ۱۳۸۶ مقالات علمی خود را در کنفرانس های داخلی و بین المللی و نیز مجلات علمی کشور ارائه داده و از سال ۱۳۹۲ نیز با نگارش بیش از صد عنوان یادداشت اجتماعی و تحلیلی در روزنامه های اعتماد و فرهیختگان مشارکت داشته ام و از سال ۱۳۹۸ در برخی برنامه های رادیو گفتگو به تحلیل مسائل آکادمیک و اداری پرداخته ام.
علائق آموزشی، پژوهشی و مطالعاتی من در حوزه های مدیریت منابع انسانی، مباحث رفتاری(ارتباطات و تحول در نظام اداری)، مطالعات اسلامی در مدیریت و دین پژوهی و ابعاد سیاسی و اجتماعی مدیریت دولتی با نگاه تطبیقی و توسعه ای می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا